Aptarnavimas

Mes dirbame Jums

UAB "Alfaterma" pasiūlydama platų produktų asortimentą ir kvalifikuotą serviso paslaugą, pateiks Jums visus galimus sprendimus ir padės išsirinkti tinkamiausią  šildymo sistemų sprendimą.

Specializuojamės grindinio šildymo, elektrinio šildymo ar vėdinimo sistemų projektavime bei diegime. Mūsų tikslas, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir šilti, pasirenkant optimaliausiąi Jums tinkantį šildymo sprendimą. 

Konsultacijos šildymo sprendimų įregimo klausimais

Konsultacijos sistemų įrengimo klausimais

Konsultuojame šildymo ir vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimo klausimais. Siūlome Jums ekonomiškiausias, atsižvelgiant į Jūsų finansines galimybes bei lūkesčius, inžinerines sistemas.

Šildymo sistemų projektavimas

Sistemų projektavimas

Projektuojame šiuolaikines šildymo ir vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio, nuotekų sistemas – geotermines, kieto kuro akumuliacines, gamtinėmis dujomis kūrenamas, rekuperacines vėdinimo, pasyvaus vėsinimo ir kondicionavimo, biologines ir infiltracines buitinių nuotekų valymo, saugaus vandentiekio sistemas.

Įrangos parinkimas ir pardavimas
Įrangos parinkimas ir pardavimas

Parenkame patalpų tinkamiausią, ekonomiškiausią šildymo sistemą. Mūsų darbuotojai patars Jums šildymo, vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio, nuotekų sistemų montavimo klausimais.

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų balansavimas
Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų balansavimas

Balansavimo vožtuvų reguliavimas ir srautų, cirkuliacinių siurblių optimalaus darbo taško nustatymas. Balansavimo protokolų sudarymas atlikus visus reikiamus reguliavimo darbus. 

Mokomųjų inžinerinių stendų gamyba
Mokomųjų inžinerinių stendų gamyba

Mokomieji stendai skirti busimų šildymo ir santechnikos specialistų praktiniam ir teoriniam mokymui. Mokomasis stendas projektuojamas ir gaminamas pagal atskirą užsakymą, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius.

Dujinių katilų, šilumos siurblių techninis aptarnavimas
Dujinių katilų, šilumos siurblių techninis aptarnavimas

Remontuojame VIESSMANN dujinius katilus, šilumos siurblius, atliekame garantinį remontą.

Alfaterma šildymo ir vėdinimo sistemų elektroninė parduotuvė